Shtepi ne shitje

Apartamente 1+1 per shitje ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore. Në Shitje VLS-1220-1D 61.200 €. Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te nje kompleksi residencial te sapondertuar. Disponohen dy apartamente me siperfaqe totale prej 64.4 m2 dhe siperfaqe te brendshme ... Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per ndertim per cdo lloj biznesi, e ndodhur ne rrugen "Ali Demi", Tirane. Prona eshte e rrethuar e gjitha me beton te cilesise se larte, i projektuar nga arkitekte Grek me perspective per te ndertuar deri ne 5 kate.Shtepi ne shitje e posa ndertuar 150m2 qmimi i volitshem 150 m² 4 dhoma Prishtinë 18 January 09:42 160,000.00 € 3 foto House / Villas Kuća (6 ari) u Lapljem Selu/Shtëpia (6 ari) në Llapllasellë 120 m² 4 dhoma Prishtinë 17 January 23:51 120,000.00 € 10 foto House / Villas shitet shtepia komuna e prishtinës 129 m² 5 dhoma macaw diet Pronat më të fundit për shitje dhe qira Gjeni pronën që kërkoni Shitje Shitet, Apartament 1+1, Mjull-Bathore, TEG 149,400 € 108 m2 1 Tualet Shitje Shitet, Apartament 3+1+3+ Post Parkimi, Rezidenca " Touch Of The Sun" 330,000 € 186 m2 3 Tualete Shitje Shitet, Apartament 2+1, DownTown, Rr. e Elbasanit Kontakto per cmimin 146 m2 2 Tualete ShitjeSHTEPI NE SHITJE - KEMI SHITJE APARTAMENTESH TEK KOMPLELSI GUÇE 2+1, sip 80m deri, 120 M2, apartamente bashkohore 1.400,00 euro/m² TIRANE E RE,ISH STACIONI I FUNDIT,PRANE POSTES PALLAT EKZIZTUES, PUNIME TE REJA, APARTAMENT I VOGEL, 60 M2, kati 4, totali i kateve 5,... 75.000,00 euro RR KAVAJES TEK BLLOKU I AMBASADAVE,PERBALLE KISHES KATOLIKEShtëpi 200m² në SHITJE në Kodrën e Trimave. 200 m². 4 dhoma. Prishtinë 17 January 09:48. 85,000.00 €. 1 foto. House / Villas. lynbnhw Shtepi ne shitje e posa ndertuar 150m2 qmimi i volitshem 150 m² 4 dhoma Prishtinë 18 January 09:42 160,000.00 € 3 foto House / Villas Kuća (6 ari) u Lapljem Selu/Shtëpia (6 ari) në Llapllasellë 120 m² 4 dhoma Prishtinë 17 January 23:51 120,000.00 € 10 foto House / Villas shitet shtepia komuna e prishtinës 129 m² 5 dhoma dini hikayeler kisa Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 420.000. Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit. 4 4 190 m 2. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 550.000. Duke Shfaqur 1 - 9 | Te Gjitha Pronat: 47. Tek "Joy Residence", Shitet Super Apartament 1+1+Post P... - 94m 2. TEG - Lundër 1. Ne Rezidencen me Luksoze ne Tirane "Joy Residence", shitet super apartament 1+1, si mundesi ideale dhe per investim, aktualisht e dhene me qera 1000... >150,000€ 1 dhomë 1 tualet Tiranë. E RE.Shtepi ne shitje ne Vitomirice afer Dom. Numri i dhomave: 5. Trusted seller. Yesterday 10:26 Shtepia ne shitje vitomiric reoni 1 afer marketi Niti . Numri i dhomave: 5. Trusted seller. Yesterday 10:25 Real estate agency Shitet shtepia 180m2 , ne Qyshk - Peje. Numri i dhomave: 5. Sipërfaqe: 180. karsan investing yorumNjoftime.al merr oferta online per shtepi pune makina, okazion ne don bosko kompleksi fratari apartament ne shitje vlore apartamente ne shitje Tirane 2022 shtepi private kombinat shtepi fshati apartament kamez shtepi me qera te lira ne tirane shiten shtepi ne paskuqan rruga barrikadave link2download net 720p mkv Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje? Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta Celesi. Toggle navigation. Hyr;Lexime. 279388. Shitet Apartament 2+1 Kati 3 - 21 Dhjetori - Rruga Kavajse - Pallat I Vjeter Me Tulle 4 Katesh- Apartamenti Shume I Mire Per Banim Dhe Investim. * Cmim Okazion *Ngjitur Me Apartamentin Shitet Dhe Nje Apartament 1+1 Ne Te Njejten Gjendje *. - Ka Nevoje Per Investim.Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra.Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481Apartamente 1+1 per shitje ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore. Në Shitje VLS-1220-1D 61.200 €. Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te nje kompleksi residencial te sapondertuar. Disponohen dy apartamente me siperfaqe totale prej 64.4 m2 dhe siperfaqe te brendshme ...Njoftime.al merr oferta online per shtepi pune makina, okazion ne don bosko kompleksi fratari apartament ne shitje vlore apartamente ne shitje Tirane 2022 shtepi private kombinat shtepi fshati apartament kamez shtepi me qera te lira ne tirane shiten shtepi ne paskuqan rruga barrikadave sxcen Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra.Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481ms 462 dual port muffler. ikea 12 cube storage. the grand mafia best enforcer; addicted english subtitles; radio demon voice effect drupal 8 user register hook Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 127, siperfaqe te brendshme prej 97.1 m2 dhe 20 m2 verande dhe 9.9 m2 ballkon. Ambienti organizohet ne nje ... Apartament 1+1 per shitje ne plazhin e Durresit Në Shitje DRS-521-17A 33.000 € Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Iliria, ne plazhin e Durresit. Apartament 73.59 m2 Kompleks Rezidencial ne rrugen Xhanfize Keko 96,000 Euro Shfaq më shumë Apartament 72.27 m2 Kompleks Rezidencial ne rrugen Xhanfize Keko 89,000 Euro Shfaq më shumë Apartament 74.96 m2 Prane Kompleksit Dinamo, rruga Liman Kaba. 135,000 Euro Shfaq më shumë Apartament 115.52 m2 Prane Kompleksit Dinamo, rruga Liman Kaba 208,000 Euro 1 kilo nohut fiyati Shtepi me Qera (48185) Shtepi ne Shitje (37475) Ambjente Biznesi me Qera (25299) Ambjente Biznesi ne Shitje (10326) Truall ose Toke (5252) Njoftime Pune . Oferta Vende Pune (9944) Oferta Kurse Profesionale (241) Kerkesa - kerkoj pune (192) Oferta - Stazhe Internship (21) Auto .Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 420.000. Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit. 4 4 190 m 2. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 550.000. Duke Shfaqur 1 - 9 | Te Gjitha Pronat: 47.Gjeni shtëpi në shitje në Qarku Vlorë në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Qarku Vlorë!Gjeni shtëpi në shitje në Velipojë në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Velipojë! lily discord Apartamente, Shtepi ne shitje ne Vlore, Shqiperi – RealEstate.Al - Faqe 1 Apartament Në Shitje Vlore Apartament 1+1 per shitje ne Orikum, Vlore Në Shitje VLS-1222-1A 67.000 € Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kaonet, shume prane plazhit te Orikumit. Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor.Apartamente 1+1 per shitje ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore. Në Shitje VLS-1220-1D 61.200 €. Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te nje kompleksi residencial te sapondertuar. Disponohen dy apartamente me siperfaqe totale prej 64.4 m2 dhe siperfaqe te brendshme ...ID e Shpalljes : 101084. Ne shitje 390,000€ - Shtepi. 420 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 4 Dhoma Pune Shtyp. Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, prapa Grand Store, me orientim ngatë gjitha anët, në truall me sipërfaqe 7 Ari. Është e pajisur me fletë poseduese, karakterizohet mga mobilimi tejet elegant, me orendi ... simple hwid spoofer Njoftime shtëpish në shitje në Tiranë. Shtëpi të tipologjive të ndryshme: apartamente 1+1, apartamente 2+1, vila me çmimet më të mira.ID e Shpalljes : 101084. Ne shitje 390,000€ - Shtepi. 420 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 4 Dhoma Pune Shtyp. Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, prapa …Apartamente ne shitje ne Tirane eshte nje nder kerkesat me te medha te tregut te industrise imobiliare I cili eshte zgjeruar dhe zhvilluar duke na sjelle para zgjedhje qe aq sa na lehtesojne punen na e bejne edhe me te veshtire ate si … altinova gunluk kiralik ev Shtepi ne Shitje Çmimi: 185 000.00 EUR Siperfaqe: 1 290 m² Dhoma Gjumi: 3 Banjo: 2 Garazh: yes Kodi i Prones: AP-349 Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per … [+ More Details] Read more Shtepi per Qera Çmimi: 1 000.00 EUR/month Siperfaqe: 196 m² Dhoma Gjumi: 3 Banjo: 2 Garazh: 2 Kodi i Prones:Oct 26, 2022 · class=" fc-falcon">Shtepi ne shitje tirane dhe apartamente me cmime okazion. Mund te gjeni okazion ne don bosko apartament ne shitje vlore kompleksi ...Shtëpi në Shitje · Modeli i pronës: Shtëpi · Oferta: Shtepi · Qyteti: Pejë · Lagjia/Fshahti: Peja Hill · Dhoma e Gjumit: 3 · Toalet / WC: 2 · Viti i ndërtimit: 2020 ... what does nightmare sans like and dislike Shtepi ne shitje e posa ndertuar 150m2 qmimi i volitshem 150 m² 4 dhoma Prishtinë 18 January 09:42 160,000.00 € 3 foto House / Villas Kuća (6 ari) u Lapljem Selu/Shtëpia (6 ari) në Llapllasellë 120 m² 4 dhoma Prishtinë 17 January 23:51 120,000.00 € 10 foto House / Villas shitet shtepia komuna e prishtinës 129 m² 5 dhoma Shtepi / Vila në shitje në Shqipëri Të gjitha Patundshmeri Shtepi / Vila 1 - 50 nga 5.298 Shpallje 5 foto Shtepi / Vila JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE PER ZYRA NE ZONEN E SELVIS TIRANE 360 m² 3 dhoma Tiranë Sot, 15:22 1.500 € 8 foto Shtepi / Vila Shitet, Shtepi Private, Fabrika E Makaronave, Durres 450 m² 2 dhoma Durrës Sot, 15:15 60.000 € 7 foto kosgeb giris SHTEPI & PRONA MAKINA & MOTORRA NJOFTIME PUNE MOBILJE, ELEKTROSHTEPIAKE & AKSESORE BIZNESI SHERBIME TE NDRYSHME INFORMATIKE-ELEKTRONIKE KOHA E LIRE Kërko për qytet Qyteti Të gjitha vendet Njoftime Premium SHITET KOMPANI PASTRIMI! BASHKE ME FURGON VOLKSWAGEN CADDY MAXI 6+1 VENDE + FAQE INSTAGRAMI DHE SI DHE PAISJET PROFESIONALE TE PASTRIMIT.Shtëpi në shitje Qarku Vlorë Vlorë - qyteti Zgjidhni lagjen Shtëpi në shitje: Vlorë - qyteti Kalo në: Qirat Ruaj kërkimin Njoftohu me email 648 listime Mesatarisht 862,31 €/m² Rënditja 7 76.000 € …Mar 7, 2022 · Shtepi ne shitje 07/03/2022 13:37 Post ID: 60148 Shesim apartament 1+1 ne Shengjin, Lezhe, apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ndertuar vitet e fundit dhe disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Eshte ne afersi te bregdetit te bukur te Shengjinit. Apartamenti shitet me mobilimin e perfshire ne cmim! Shtëpi në shitje Tiranë - qyteti Kodra e Diellit Shtëpi në shitje: Kodra e Diellit Kalo në: Qirat Ruaj kërkimin Njoftohu me email 233 listime Mesatarisht 1.170,61 €/m² 1 me ulje çmimi. Shfaqe! Rënditja NDERTIM I RI 21 300.000 € Mezonet 220 m2 në shitje Tiranë - qyteti, Kodra e Diellit 4 3 NDERTIM I RI 12 165.000 € Apartament 115 m2 në shitje led ampul cesitleri Lexime. 279388. Shitet Apartament 2+1 Kati 3 - 21 Dhjetori - Rruga Kavajse - Pallat I Vjeter Me Tulle 4 Katesh- Apartamenti Shume I Mire Per Banim Dhe Investim. * Cmim Okazion *Ngjitur Me Apartamentin Shitet Dhe Nje Apartament 1+1 Ne Te Njejten Gjendje *. - Ka Nevoje Per Investim.Me shume filtra Kerko ne harte ... Per Shitje Shesim ambient komercial me parkim tek Rruga e Dibres ... Per Qira AMBIENT KOMERCIAL PRANE MEDRESESE! student monthly planner Njoftime Falas per Shtepi me Qera dhe Shtepi Ne Shitje Tirane Hyr Zona e përdoruesit Publiko njoftimin Çelësi për ty Si të mbarosh punë shpejt Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve Njoftime Premium Njoftime Top prona te patundshme > Apartamente 2+1 SHITET SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË Autostrada Tr-Drr | 140 M2 | 145.000 EuroPavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion ,kategori Apartamente ,ose lokacione Tiranë ,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. solist is ilanlari Shtepia ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues pa ashensor me tulla te kuqe. Banesa ka nje siperfaqe totale 59.2m2 te oganizuar ne sallon ndenje se bashku me ambjent gatimi, nje ... Apartament 1+1 ne shitje tek rruga Riza Cerova, ne Tirane Në Shitje 622-61Z 84.000 € Apartament 1+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane. scrape proxy Shtëpi në shitje Qarku Vlorë Vlorë - qyteti Zgjidhni lagjen Shtëpi në shitje: Vlorë - qyteti Kalo në: Qirat Ruaj kërkimin Njoftohu me email 648 listime Mesatarisht 862,31 €/m² Rënditja 7 76.000 € Apartament 120 m2 në shitje Qarku Vlorë, Vlorë - qyteti 2 1 14 65.000 € Apartament 100 m2 në shitje Qarku Vlorë, Vlorë - qyteti 2 1 4 55.000 €Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 1 te ngritur me 7 shkalle, te nje pallati pa ashensor. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 98m2 e cila eshte e ... Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zhan D'Ark, ne Tirane Në Shitje 123-6Z 155.000 € Apartament ne shitje prane Ministrise se Jashtme dhe gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane.Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane.Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te … comfortably numb solo pulse jagledam arena sport 2. Apr 09, 2022 · Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament shitje,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues …Shtëpi në shitje Shqipëri dhe Kosovë Në Pronperty mund të kërkosh shtëpi në shitje, tokë, apartament, vilë e çdolloj prone tjetër. Përdor kërkimin e avancuar, që rezultatet të jenë më të optimizuara. Ku... Po kerkoj... Qyteti... Max Çmimi Kërko Qytetet më të preferuara Kliko qytetin e preferuar dhe gjej shtëpi në shitje, tokë, apartament etj.Ofrohet per shitje shtepi private me siperfaqe 290m2 dhe 1000m2 bace/truall e pershtatshme per ndertim per cdo lloj biznesi, e ndodhur ne rrugen "Ali Demi", Tirane. Prona eshte e rrethuar e gjitha me beton te cilesise se larte, i projektuar nga arkitekte Grek me perspective per te ndertuar deri ne 5 kate. spider man far from home turkce dublaj full izle 2013. 3. 24. ... Shtepi ne shitje ne Tirane.Shitet vile 3 kateshe te 3-shi (Perballe "Centro Goma" ose ne mes "kaza Italia" dhe shinave te trenit te 3-shi. gedik yatirim online Shitet, shiten, per shitje, Lajmerime e shpallje per shtepi, apartamente, pasuri te patundshme e c'te jete! ... 10 Kerko ne harte Riorganizo Faqen. Shto nje lajmerim ...Shtepi ne shitje dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2023 me cmime te lira, shtepi me kredi garsoniere ne shitje tirane kerkoj te blej shtepi ... nas felak ihlas Shtepi / Vila në shitje në Shqipëri Të gjitha Patundshmeri Shtepi / Vila 1 - 50 nga 5.298 Shpallje 5 foto Shtepi / Vila JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE PER ZYRA NE ZONEN E SELVIS TIRANE 360 m² 3 dhoma Tiranë Sot, 15:22 1.500 € 8 foto Shtepi / Vila Shitet, Shtepi Private, Fabrika E Makaronave, Durres 450 m² 2 dhoma Durrës Sot, 15:15 60.000 € 7 foto SHTEPI NE SHITJE - KEMI SHITJE APARTAMENTESH TEK KOMPLELSI GUÇE 2+1, sip 80m deri, 120 M2, apartamente bashkohore 1.400,00 euro/m² TIRANE E RE,ISH STACIONI I FUNDIT,PRANE POSTES PALLAT EKZIZTUES, PUNIME TE REJA, APARTAMENT I VOGEL, 60 M2, kati 4, totali i kateve 5,... 75.000,00 euro RR KAVAJES TEK BLLOKU I AMBASADAVE,PERBALLE KISHES KATOLIKE fiero engine swap mountsShtëpi 200m² në SHITJE në Kodrën e Trimave. 200 m². 4 dhoma. Prishtinë 17 January 09:48. 85,000.00 €. 1 foto. House / Villas.Te Kompleksi Veneto ne zonen e Liqenit te Thate prane Hotel Radisson shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 89.7 m2, ndodhet ne katin e dyte nga toka me nje planimetri katrore me hapsira te rregullta per nje jetese komode.Shtepi ne shitje 17/08/2022 12:15 Post ID: 78696. Pagesa : 175,000 Euro: Ambjenti: 3+1, E mobiluar : Siperfaqa neto: 125.00 m2 me 2 Tualete: Kati: Apartament Kati 5 me 2 Ashensor: Invest: Mund te jepet me qera mujore rreth: 814 Euro: Distanca: 1.96 km nga qendra: Qyteti - Zona : Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: lowes appliance packages Gjeni shtëpi në shitje në Qarku Vlorë në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Qarku Vlorë!Njoftime shtëpish në shitje në Tiranë. Shtëpi të tipologjive të ndryshme: apartamente 1+1, apartamente 2+1, vila me çmimet më të mira. haftanin sarkilari Okazione - Shtepi ne shitje - Apartamente - Garsoniere - Lista me oferta 1+1, 2+1, 3+1, VILA, Penthouse, etj Last Post By. Shtepi ne shitje. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet 25.01.2023, 18:22 . Shtepi ne shitje. ...Shtepi ne shitje and best price for apartment in Tirana or best beaches in Albania. You will also find oasis residence green city concord center tirana golden park villa for sale in gjiri lalzit tower bridge future home residence touch of sun Rural property for sale in Albania home for sale house for sale ozone real estate albaniaShtëpi në shitje Tiranë - qyteti Kodra e Diellit Shtëpi në shitje: Kodra e Diellit Kalo në: Qirat Ruaj kërkimin Njoftohu me email 233 listime Mesatarisht 1.170,61 €/m² 1 me ulje çmimi. Shfaqe! Rënditja NDERTIM I RI 21 300.000 € Mezonet 220 m2 në shitje Tiranë - qyteti, Kodra e Diellit 4 3 NDERTIM I RI 12 165.000 € Apartament 115 m2 në shitje sasa hisse senedi Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi ,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Shtëpi në shitje Shqipëri dhe Kosovë Në Pronperty mund të kërkosh shtëpi në shitje, tokë, apartament, vilë e çdolloj prone tjetër. Përdor kërkimin e avancuar, që rezultatet të jenë më të optimizuara. Ku... Po kerkoj... Qyteti... Max Çmimi Kërko Qytetet më të preferuara Kliko qytetin e preferuar dhe gjej shtëpi në shitje, tokë, apartament etj. Shtëpi në shitje Qarku Vlorë Vlorë - qyteti Zgjidhni lagjen Shtëpi në shitje: Vlorë - qyteti Kalo në: Qirat Ruaj kërkimin Njoftohu me email 648 listime Mesatarisht 862,31 €/m² Rënditja 7 76.000 € …Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar … ruyada devlet baskani ile konusmak details posted 15 January 22:04 category Patundshmeri > Shtepi / Vila country Kosovo > Prishtina region > Pristina Kuadratura 200 m² Numri i dhomave 7 Description. Ofrohet për shitje shtëpija 200m2 Ndodhet ne vranjevc posedon edhe nxemje qendore Si dhe kamera .Gjeni shtëpi private në shitje në Kavajë në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Kavajë!.Apartamente 1+1 per shitje ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore. Në Shitje VLS-1220-1D 61.200 €. Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te nje kompleksi residencial te sapondertuar. Disponohen dy apartamente me siperfaqe totale prej 64.4 m2 dhe siperfaqe te brendshme ... ataturkun hayati kisaca ozet Apartamente 1+1 per shitje ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore. Në Shitje VLS-1220-1D 61.200 €. Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe te trete te nje kompleksi residencial te sapondertuar. Disponohen dy apartamente me siperfaqe totale prej 64.4 m2 dhe siperfaqe te brendshme ... last breath sans phase 5 nzxt kraken z73 gif miss florida usa 2022 live stream onan 4kyfa26100k parts diagram marmaris te satilik villa Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartament shitje,kategori,ose vendndodhje Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe .... Sep 08, 2016 · SHITET APARTAMENT 1+1 NË QENDËR TË QYTETIT, ELBASAN. 56 m². 2 dhoma. Elbasan 30 korrik 19:07. 4.500.000 Lek. 7 foto ...shitet shtepi private ne bathore siperfqja truallit 300m2 , shtepi 2 katshe siperfaqja nderteses :250m2 110m2 kati 1 140 kati 2 i mobiluar ambienti ndahet ne : sallon+kuzhine 2 dhome gjumi + 1 mini dhome 2 tualete... araba sozleri kisa Shtepia ne shitje KARAGAÇ Peje 468 m² 5 dhoma Pejë Sot, 18:12 150,000.00 € 3 foto House / Villas Shitet banesa 88.65m2 ne lagjen Fidanishte ,Peje 88.65 m² 3 dhoma Pejë Sot, 10:16 … erkek polar esofman alti the developmental benefits of playgrounds; 10th grade world literature lesson plans; windows 11 houdini; install odbc driver 17 for sql server linuxGjeni shtëpi në shitje në Dhërmi në Indomio.al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Harta dinamike dhe precize. Gjeni pronën ideale në Dhërmi!Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 1 te ngritur me 7 shkalle, te nje pallati pa ashensor. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 98m2 e cila eshte e ... Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zhan D'Ark, ne Tirane Në Shitje 123-6Z 155.000 € Apartament ne shitje prane Ministrise se Jashtme dhe gjimnazit Ismail Qemali, ne Tirane.Njoftime Falas per Shtepi me Qera dhe Shtepi Ne Shitje Tirane Hyr Zona e përdoruesit Publiko njoftimin Çelësi për ty Si të mbarosh punë shpejt Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve Njoftime Premium Njoftime Top prona te patundshme > Apartamente 2+1 SHITET SUPER DUPLEX 2+1+2WC+2BLLK PRANË ARDENO, TIRANË Autostrada Tr-Drr | 140 M2 | 145.000 EuroShtepi Ne Shitje Shqiperi € 78.000 ONE BEDROOM APARTMENTS FOR SALE IN SARANDA, ALBANIA. ONE BEDROOM APARTMENTS FOR SALE IN SARANDA, ALBANIA. 1 1 92 m 2 Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 98.000 Two Bedroom Apartment For Sale in Saranda, Albania Two Bedroom Apartment For Sale in Saranda, Albania 2 1 95 m 2 Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 119.000 vwmh Shitet, shiten, per shitje, Lajmerime e shpallje per shtepi, apartamente, pasuri te patundshme e c'te jete! ... 10 Kerko ne harte Riorganizo Faqen. Shto nje lajmerim ...Shtepi / Vila në shitje në Shqipëri Të gjitha Patundshmeri Shtepi / Vila 1 - 50 nga 5.298 Shpallje 5 foto Shtepi / Vila JEPET ME QERA VILE 3 KATESHE PER ZYRA NE ZONEN E SELVIS TIRANE 360 m² 3 dhoma Tiranë Sot, 15:22 1.500 € 8 foto Shtepi / Vila Shitet, Shtepi Private, Fabrika E Makaronave, Durres 450 m² 2 dhoma Durrës Sot, 15:15 60.000 € 7 foto Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 420.000. Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit. 4 4 190 m 2. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 550.000. Duke Shfaqur 1 - 9 | Te Gjitha Pronat: 47.apartamente ne shitje - Objekte banimi rezidenciale, banesa, garsoniere, vila. white runtz carts 1000mg Apartamente dhe shtepi ne shitje ne tirane - RealDeal Gjej Pronën që po kërkon Shitje Qira Kërko ose Kërkim i Avancuar Pronat më të reja E RE 2 dhoma - 1 tualet 137,000€ Cmim i diskutueshem Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Super Apartament 2+1... - 98m 2 Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi Shtëpi në shitje në Veternik Ofrohet per shitje shtepi afro 400m2 ne 4.5ari truall , e cila gjendet mrapa BauMarket dhe eshte e gatshme per banim. Shtepia posedon 2 kate te cilat kane kete renditje. Kati 1 : 2 Sallona me 2 kuzhina dhe banjon. Kati 2 : 4 dhoma gjumi ( njera me banjo personale ) , 2 ballkona si dhe 1 banjo. Çmimi:220,000€ ID:0250 📞+38344150004 …ID e Shpalljes : 101084. Ne shitje 390,000€ - Shtepi. 420 m2 3 Dhoma te fjetjes 3 Banjo 4 Dhoma Pune Shtyp. Shtëpia me sipërfaqe 420m² ndodhet në Lagjen Qëndresa, prapa Grand Store, me orientim ngatë gjitha anët, në truall me sipërfaqe 7 Ari. Është e pajisur me fletë poseduese, karakterizohet mga mobilimi tejet elegant, me orendi ... trusted reliable solutions tianeptine Shtëpi në shitje Shqipëri dhe Kosovë Në Pronperty mund të kërkosh shtëpi në shitje, tokë, apartament, vilë e çdolloj prone tjetër. Përdor kërkimin e avancuar, që rezultatet të jenë më të optimizuara. Ku... Po kerkoj... Qyteti... Max Çmimi Kërko Qytetet më të preferuara Kliko qytetin e preferuar dhe gjej shtëpi në shitje, tokë, apartament etj. harmony hills elementary school supply list Apartamente, Shtepi ne shitje ne Vlore, Shqiperi – RealEstate.Al - Faqe 1 Apartament Në Shitje Vlore Apartament 1+1 per shitje ne Orikum, Vlore Në Shitje VLS-1222-1A 67.000 € Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Kaonet, shume prane plazhit te Orikumit. Pozicionohet ne katin e 3te te nje pallati te ri me ashensor.Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 420.000. Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit. 4 4 190 m 2. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 550.000. Duke Shfaqur 1 - 9 | Te Gjitha Pronat: 47. sons of anarchy fivem mlo Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 420.000. Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit Vila Green Canyon Per Shitje Ne Kepin E Rodonit Gjiri I Lalzit. 4 4 190 m 2. Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 550.000. Duke Shfaqur 1 - 9 | Te Gjitha Pronat: 47.Te Kompleksi Veneto ne zonen e Liqenit te Thate prane Hotel Radisson shitet apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 89.7 m2, ndodhet ne katin e dyte nga toka me nje planimetri katrore me hapsira te rregullta per nje jetese komode.Shtëpi në shitje në Veternik Ofrohet per shitje shtepi afro 400m2 ne 4.5ari truall , e cila gjendet mrapa BauMarket dhe eshte e gatshme per banim. Shtepia posedon 2 kate te cilat kane kete renditje. Kati 1 : 2 Sallona me 2 kuzhina dhe banjon. Kati 2 : 4 dhoma gjumi ( njera me banjo personale ) , 2 ballkona si dhe 1 banjo. Çmimi:220,000€ ID:0250 📞+38344150004 … matematik zumresi